تلفن:
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

تولید تجهیزات زیبایی زرق و برق دار

خانه

Gorgeous Beauty Equipment Manufacture کارخانه تور

 • خط تولید

  شرکت ما تولید کننده منبع است که تحقیق و توسعه، تولید، بازاریابی و خدمات را یکپارچه می کند.قیمت پایین و عملکرد هزینه بالا.ما عمدتاً دستگاه حذف موهای زائد، دستگاه هایفو، دستگاه کرایولیپولیز، دستگاه کاویتاسیون، دستگاه محرک عضلانی و غیره را تولید می کنیم.

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture خط تولید کارخانه 0

 • OEM / ODM

  ما می توانیم خدمات OEM و ODM بهتری را به شما ارائه دهیم.ما بخش تحقیق و توسعه خود را با بسیاری از طراحان و مهندسان مجرب و خطوط تولید بسیاری داریم، بنابراین ما ظرفیت زیادی داریم تا با توجه به نیازها، ایده ها و نمونه های شما ماشین آلات زیبایی با کیفیت بالا را به شما ارائه دهیم.

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture خط تولید کارخانه 0

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture خط تولید کارخانه 1

 • تحقیق و توسعه

  شرکت ما از بدو تاسیس همواره به مفهوم علمی توسعه پایبند بوده و تحقیق و توسعه فناوری و آموزش پرسنل را به عنوان اهداف توسعه شرکت در نظر گرفته است.شرکت ما یک بخش تحقیق و توسعه فنی ویژه ایجاد کرده است و دارای یک تیم تحقیق و توسعه فنی با تحصیلات عالی، تجربه غنی و توانایی نوآوری قوی است.این شرکت دارای 5 مهندس ارشد، 4 مهندس متوسط ​​و 10 تکنسین حرفه ای با میانگین سنی حدود 40 سال می باشد.
  این شرکت به جذب و آموزش استعدادها توجه دارد.این شرکت پرسنل فنی تحقیق و توسعه را برای مدت طولانی جذب می کند و به طور مداوم تیم تحقیق و توسعه را غنی می کند.در همان زمان، این شرکت به طور منظم آموزش های حرفه ای را برای استعدادهای موجود انجام می دهد و همچنین سازماندهی سایر شرکت ها را برای مشاهده و مطالعه و بهبود مستمر حرفه ای پرسنل تحقیق و توسعه ترتیب می دهد.دانش و نوآوری
  این شرکت همچنین به تحقیق و توسعه محصولات جدید اهمیت زیادی می دهد.هر ساله سرمایه گذاری زیادی در تحقیق و توسعه محصولات جدید انجام می دهد و به نتایج بسیار خوبی دست یافته است.همچنین انواع تجهیزات زیبایی را طراحی کرده است.در توسعه محصولات جدید، این شرکت با توجه به توسعه علمی و فناوری و تقاضای بازار، مبادلات و همکاری با موسسات تحقیقاتی علمی داخلی را تقویت می کند.

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture خط تولید کارخانه 0

اطلاعات تماس
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

تماس با شخص: Miss. Chen

تلفن: 17367821377

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture
اتاق 1603، ساختمان دینگشین، جاده ژنگوان، ناحیه وی یانگ، شهر شیان، استان شانشی، چین
تلفن:86-173-6782-1377
سایت موبایل سیاست حفظ حریم خصوصی | چین خوب کیفیت دستگاه زیبایی سالن تامین کننده. © 2022 salon-beautymachine.com. All Rights Reserved.